PU15/GU15

PU15/GU15

Selecties weekend 20 & 21 oktober

WedstrijdkalenderPosted by Eddy Engelbert Thu, October 18, 2018 07:40:16
1. Selectie competitiewedstrijd PU 15 op zondag 21 oktober om 9.30 uur
SC Zonnebeke - KSV Roeselare B

Verzamelen om 8.15 uur in de kleedkamer.

ACKE Mathis - CAPPELLE Milo - DE MUYT Midas - DEMAN Ethan - DEPOORTERE Quinten - DUDAL Wout - HUYGHEBAERT Lucas - PERSOON Louis - TOP Edward - VANDENBUSSCHE Tuur - VANDENBILCKE Yarne - VANHOUCKE Thiziano - VERBRUGGHE Birger - VERHILLE Louis.

2. Selectie competitiewedstrijd GU 15 op zaterdag 20 oktober om 14.00 uur
SC Zonnebeke - FC Houthem

Verzamelen om 13.00 uur in de kleedkamer

CARPENTIER Ramsey - DEGRUYTERE Aaron - DELEU Heiki - GELDOF BATISTE - GRIMONPREZ Matti - KINGET Ian - MAHIEU Ewout - POTTEAU Kian - VANDEVYAENE Kyano - VERBEKE Jodi - VERMES Milan - KINDT Lucas - GOOSSENS Rama - VERKRUYSSE Sybren


3. Selectie competitiewedstrijd GU 17 zaterdag 20 oktober om 9.15 uur
SK Staden B - SC Zonnebeke

Verzamelen om 7.45 uur op de parking.

COUDRON Maxime - DELEU Iebe - DEMEY Jasper - FOULON Louis - MAESEN Robbe - VANDAMME Robbe - DELEU Heiki - LEYS Arne -

GRAAG TIJDIG UW AANWEZIGHEID BEVESTIGEN AUB




Selecties weekend 15 & 16 september

WedstrijdkalenderPosted by Eddy Engelbert Thu, September 13, 2018 12:10:19
PU 15 - Competitiewedstrijd op verplaatsing naar VV Cercle Beenem - SC Zonnebeke op zondag 16 september.
Aftrap : 10.00 uur
Terrein 1 aan de Wellingstraat 29a te 8730 Beernem.
Verzamelen aan de parking van SC Zonnebeke om 7.45 uur (= vertrekuur)

Selectie :

Yarne Vandenbulcke - Lucas Huyghebaert - Milo Cappelle - Rama Goossens - Wout Dudal Midas De Muyt - Louis Verhille - Mathis Acke - Louis Foulon - Ethan Deman - Birger Verbrugghe - Thiziano Vanhoucke - Louis Persoon - Tuur Vandenbussche.


GU 15 - Geen wedstrijd wegens algemeen forfait van GS Voormezele.


PU 17 - Thuiswedstrijd SC Zonnebeke - VK Langemark Poelkapelle B op zaterdag 15 september.
Aftrap : 09.15 uur
Verzamelen in de kleedkamer om 08.15 uur stipt

Robbe Vandamme - Maxime Coudron - Jasper Demey - Robbe Maesen - Milan Vermes - Lucas Kindt.

Aan iedereen zowel PU15 als GU 17 wordt gevraagd hun aanwezigheid tijdig te bevestigen. In geval je de verplaatsing naar Beernem rechtstreeks maakt gelieve dit te vermelden bij uw bevestiging.


Selecties weekend 8 & 9 september

WedstrijdkalenderPosted by Eddy Engelbert Thu, September 06, 2018 08:28:24
Selectie PU 15 : SC Zonnebeke - K. Dosko Sint Kruis - aftrap 09.30 - zondag 09.09.2018

ACKE Mathis (8) - CAPPELLE Milo (3) - DE MUYT Midas (10) - DEMAN Ethan (9) - DEPOORTERE Quinten (13)- DUDAL Wout (5)- GOOSSENS Rama (4)- HUYGHEBAERT Lucas (2) - KINGET Ian (12)- PERSOON Louis (15) - VANDENBILCKE Yarne (1) - VANHOUCKE Thiziano (7) - VERBRUGGHE Birger (11) - VERHILLE Louis (6)
Aantal : 13 + K
Graag aanwezig om 08.15 uur in de kleedkamer.
Bevestig uw aanwezigheid tijdig aub

Selectie GU 15 : SC Zonnebeke - US Ploegsteert - aftrap 14.00 - zaterdag 08.09.2018

CARPENTIER Ramsey - DEGRUYTERE Aaron - DELEU Heikie - DELEU Iebe - DERYCKE Thomas - DEWIJZE Ian - GRIMONPREZ Matti - LEYS Arne - MAHIEU Ewout - POTTEAU Kian - VAN RYCKEGHEM Latisha - VANDENBUSSCHE Tuur - VANDEVIAENE Kyano - VERBEKE Jodi - VERMES Milan
Aantal : 14 + K
Graag aanwezig om 13.00 uur in de kleedkamer
Bevestig uw aanwezigheid tijdig aub

Selectie GU 17 : KSK Vlamertinge B - SC Zonnebeke - aftrap 11.00 uur - zaterdag 08.09.2018
De wedstrijd wordt gespeeld aan de Kasteelweg 41 a - 8908 Vlamertinge op terrein 2

DEMEY Jasper - GELDOF Batiste - MAESEN Robbe - VANDAMME Robbe - COUDRON Maxime - FOULON Louis - TOP Edward

De selectie wordt aangevuld met Carsten Bekaert-Alex Depinois-Rune Desmet-Rune Goos-Jonas Huyghebaert-Sybe Verhelst-Quinten Degraeve.
Graag aanwezig om 09.30 uur op de parking van de terreinen van SC Zonnebeke.
Bevestig tijdig uw aanwezigheid en vermeld of je al dan niet rechtstreeks gaat aub